602 499 080

Kované zábradlí

Kované zábradlí

Kované zábradlí

Vyrábíme kované zábradlí tradičními technologiemi uměleckého kovářství a zároveň i repliky původních uměleckořemeslných výrobků. Standardně realizujeme kované zábradlí interiérové, exteriérové a to v drtivé většině případů včetně návrhu realizace, nebo na základě Vašich návrhů, případně dle zadání architekta. Ve fotogalerii uvádíme referenční ukázku naší práce kovaného zábradlí balkonového, zábradlí na schodiště a terasy.

Povrchová úprava kovaného zábradlí

Kované zábradlí do interiéru opatřujeme kovářskými nátěry dle našeho vzorníku. Zábradlí exteriérové má navíc žárově pozinkovaný základ, aby bylo ve finální povrchové úpravě bezúdžbové po desetiletí.

Instalace kovaného zábradlí

U kotvení kovaného zábradlí je ve většině případů možné použití několik variant typu kotvení. Optimální řešení pro naše zákazníky navrhujeme v případě, že není již definováno postupem stavební připravenosti v předstihu před realizací.

Ceník kovaného zábradlí

Vzhledem k tomu, že je rozdílná cena byť vzhledově stejných konstrukcí kovaného zábradlí na schodiště,  balkon a protože realizujem zábradlí na míru s individuelním přístupem ke každému zakázce, není možné zpracovat přehledný ceník. Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovaného zábradlí a to zpravidla maximálně do týdne. 

 

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024