602 499 080

kovaná mříž

kovaná mříž

Kované mříže

Kované mříže realizujeme tradičními technikami uměleckého kovářství. Vyrábíme kované mříže dveřní a okenní a to v rámci běžného standardu včetně návrhu realizace, nebo na základě vašich návrhů, případně ve smyslu návrhu architekta. Výrobu provádíme s vysokým smyslem pro detail, aby kované mříže nepůsobili pouze jako bezpečnostní prvek, ale i jako okrasný doplněk Vaší nemovitosti.  Referenční ukázka kovaných okenních a dveřních mříží  je k dispozici k nahlédnutí ve fotogalerii.

Povrchová úprava kovaných mříží

Kované mříže opatřujeme základní povrchovou úpravou žárovým zinkem a následně nanášíme kovářské barvy dle našeho vzorníku. Případně jakékoli barevné nátěry škály RAL.

Instalace kovaných mříží

Montáž mříží se řeší vždy individeulně dle situace. Záleží na případném provedení tepelné izolace objektu a na požadavcích na kotvení. Kované mříže běžně instalujeme do ostění.

Ceník kovaných mříží

Vzhledem k tomu, že se zabýváme zakázkovou výrobou a řešíme tedy potřeby každého zákazníka individuálně, není možné zpracovat přehledný ceník kovaných mříží. Neváhejte nás však kontaktovat s požadavkem na cenovou nabídku mříží, kterou zpravidla připravujeme samozřejmě bezplatně maximálně do týdne.

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024