602 499 080

Kovaná křídlová brána

Kovaná křídlová brána

Křídlové brány

Stále často volená varianta realizace kovaných bran. Zákazníky velice oblíbená pro kombinaci bezúdržbovosti po desetiletí a příznivé ceny v kombinaci s tradičním provedením způsobu otevírání. Vzhled kovaných bran je možné ve velice široké škále variant přizpůsobit požadavkům zákazníka a po estetické  stránce k místu instalace. V rámci běžného standardu vyhotovujeme několik variant vzhledu a nebráníme se ani realizaci na základě vyhotoveného nákresu, případně ve smyslu návrhu architekta. 

Povrchová úprava křídlových bran

Jako základní povrchovou úpravu vzhledem k tomu, že brány jsou výrobky určené do exteriéru používáme žárové zinkování. Tato povrchová úprava zajistí sama o sobě bezúdžbovost konstrukcí křídlových kovaných bran. Následné nanesení kovářských barev je již víceméně designová úprava. Vzhledem ke kvalitnímu podkladu není nutné barevný nátěr po desetiletí obnovovat.

Instalace křídlových bran

Finální montáž našich výrobků provádíme vždy v rámci dodávky brány, pokud není požadavek zákazníka jiný. Pro uchycení kované brány není nutná žádná příprava kotvení nad rámec kvalitně provedených stavebních prací. Na stavební připravenost je však nutné pamatovat v dostatečném předstihu v případě realizace motorových pohonů.

Ceník křídlových bran

Vzhledem k tomu, že realizujeme zakázkovou výrobu a řešíme tedy potřeby každého zákazníka individuálně, není možné zpracování našich výrobků do ceníku. Neváhejte nás však kontaktovat s požadavkem na cenovou nabídku, kterou zpravidla připravujeme samozřejmě bezplatně maximálně do týdne. 

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024