602 499 080

Kovové zábradlí

Kovové zábradlí

Kovové zábradlí

Kovové zábradlí je stále oblíbenější variantou realizace. Vyrábíme zábradlí exteriérové a interiérové s ocelovou, případně se skleněnou výplní. Standardně dodáváme žárově pozinkovanou konstrukci s případným nástřikem v odstínech kovářských barev a dle vzorníku RAL. Ve vyjímečných případech na základě požadavku realizujeme i zábradlí z nerezové oceli. Návrhy vzhledu připravujeme pro zákazníky v rámci běžného standardu zdarma a výrobu pochopitelně provádíme dle návrhu zákazníků, případně ve smyslu nákresu architektů.

Povrchová úprava kovového zábradlí

Standardně dodáváme žárově pozinkovanou konstrukci kovového zábradlí s případným nástřikem v odstínech kovářských barev a dle vzorníku RAL.

Instalace kovového zábradlí

U kotvení kovového zábradlí je ve většině případů možné použití několik variant typu kotvení. Optimální řešení pro naše zákazníky navrhujeme v případě, že není již definováno postupem stavební připravenosti v předstihu před realizací.

Ceník kovového zábradlí

Vzhledem k tomu, že je rozdílná cena byť vzhledově stejných konstrukcí kovového zábradlí na schodiště,  balkon a protože realizujem zábradlí na zakázku s individuelním přístupem ke každé zakázce, není možné zpracovat přehledný ceník. Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku kompletní dodávky kovového zábradlí a to zpravidla maximálně do týdne.

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024