602 499 080

Bezpečnostní mříže

Vyrábíme rovněž mříže určené především bezpečnostním účelům. Takové mříže se obvykle vyrábějí formou jednudušší svařované, případně nýtované konstrukce. Instalují se především v prostorech se zvýšeným rizikem krádeží, kde není potřebný okrasný vzhled kovaných mříží. Typicky se jedná o sklepní prostory, zabezpečení staveb apod. Hlavní požadavek je tedy na obtížné překonání takovým mříží, takže se vyrábějí s odpovídající hustotou výplně a v případě dveřních mříží je samozřejmostí použití bezpečnostních zámků. 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA bezpečnostních MŘÍŽÍ

Bezpečnostní mříže opatřujeme základní povrchovou úpravou žárovým zinkem a následně nanášíme kovářské barvy dle našeho vzorníku. Případně jakékoli barevné nátěry škály RAL. V případě, že se instalují do interiéru je nanesen pouze barevný nátěr.

INSTALACE bezpečnostních MŘÍŽÍ

Montáž mříží se řeší vždy individeulně dle situace. Záleží na případném provedení tepelné izolace objektu a na požadavcích na kotvení. Bezpečnostní mříže běžně instalujeme do ostění.

CENÍK bezpečnostních MŘÍŽÍ

Vzhledem k tomu, že se zabýváme zakázkovou výrobou a řešíme tedy potřeby každého zákazníka individuálně, není možné zpracovat přehledný ceník bezpečnostních mříží. Neváhejte nás však kontaktovat s požadavkem na cenovou nabídku mříží, kterou zpravidla připravujeme samozřejmě bezplatně maximálně do týdne.

Kovářství a umělecké kovářství Kacovský © 2024